BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

2018’in En Güzel Gelinleri

Kiminin gelinliği çok beğenildi, kiminin makyajı tam bir hayal kırıklığı oldu. 2018'in En Güzel gelinlerini belirleme, geçen bir yılı tekrar hatırlama zamanı geldi.

Seda

Yıl boyunca Yerli-Yabancı pek çok ünlü dünyaevine girdi. Kiminin gelinliği çok beğenildi, kiminin makyajı tam bir hayal kırıklığı oldu. 2018’in En Güzel gelinlerini belirleme, geçen bir yılı tekrar hatırlama zamanı geldi. Bu yıl düğünleriyle adından söz ettiren gelinleri gelin hepbirlikte mercek altına yatıralım. Kimler düğünlerinde kusursuz bir şıklık içindeydi kimler hayal kırıklığı yarattı tartışalım, yorumlarınızı bekliyorum ;)
İlk olarak yerli güzellere göz atalım…

 
 

1- Yılın Damadı –> Sonunda muradına eren Alişan oldu :) Buse Varol’un 1 Mayıs’ta gerçekleşen düğünü oldukça beğenilmişti. Kabarık düz bir duvak tercih eden Buse Varol, taç takmayarak son derece modern, güzelliğini geride bırakmayan şık bir gelin olmuştu. Kalp yaka gelinliğin işlemeli kolları son yıllarda oldukça popüler.

2- Yılın En güzel Gelinliği–> Görkemli bir düğünle dünyaevine giren Bengü’nün saç modeli ve rengi eleştirildi. Güpür işlemeli duvağı gelinliğiyle çok uyumluydu. Düşük omuz detaylı Pronovias marka gelinlik ise tam anlamıyla harikaydı! Bu yılın en güzel gelinliği desek yanlış olmaz sanırım ;)

3- Yılın En Olaylı Gelini –> Mert Fırat ile dünyaevine giren İdil Fırat’ın kına gecesi oldukça olaylı olmuştu :) Unutanlar için hatırlatayım; Birkaç kişinin taşıdığı taht ile salona girmesi mevzusu… Basına kapalı gerçekleşen düğünde gelinin sçı ve makyajı beğenilmese de balık etek düşük omuz detaylı gelinliği çok hoştu. Alexander McQueen’in baş tasarımcısı Sarah Burton’un imza attığı bir gelinlik giyen İdil Fırat gelinliğin fiyatıyla da oldukça adından söz ettirdi. Bu gelinlik 250 Bin TL. Sarah Burton aynı zamanda 2011’de İngiltere Prensi William ile evlenen Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın gelinliğini tasarlamıştı. Gelinliğin fiyatı 400 bin dolardı.

 
 

Sayfa:  1 2 3 4
 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler