BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

3 Boyutlu Gelinlik Modelleri

Bu yılın modası 3 Boyutlu Gelinlik modelleri... Sizler için özenle ve elle seçilmiş bu modelleri görünce dayanamayacaksınız!

Seda

Bu yılın modası kesinlikle “dokulu” gelinlikler, yani 3 boyutlu gelinlik modelleri… Gelinlik modeli seçmek aslında çok kolay bir iş gibi görünse de, modayı takip etmezseniz üzerine giydiğiniz gelinlik sadece “beyaz kumaş” olacaktır. Unutmayın, özellikle erkeklerin dediği gibi “sadece 1 gece giyeceğiniz şey”den daha farklı olması sizin elinizde. Bunu sağlamak için de tek yapmanız gereken, tamamen ücretsiz içeriğiyle Gelinolmak.com’u takip etmek! Gelinolmak.com, gelin olmaya giden yoldaki en büyük yardımcınız olarak özel seçilmiş ve yılın modası gelinlikleri sizlere sunuyor. Bu yazımızda yine elle ve özenle seçilmiş, bu yılın modası 3 boyutlu gelinlik modelleri radarımıza takıldı!

Son yıllarda görmeye başladığımız 3 boyutlu çiçekler ve işlemeler artık ülkemizde de çok moda. Üst beden, sırt veya etek uçlarında kullanılan üç boyutlu detaylar genellikle lazer kesim organze kumaşlar ve boncuk işlemelerle şekillendiriliyorlar. Büyük bir emeğin sonucunda ortaya harika gelinlikler çıkıyor.

 
 

Genellikle sade dantellerden sıkılan, gelinliği kendi gibi “neşeli” olsun isteyen gelinlerin sıklıkla tercih ettiği modeller bunlar. Farklı dantellerle bir arada kullanıldığında da ortaya çok zarif modeller çıkıyor. Lafı daha fazla uzatmadan yeni sezonun üç boyutlu gelinlik detaylarıyla sizleri baş başa bırakalım, gelinliğiniz için bu detaylardan ilham almayı ihmal etmeyin :) ♡
 
 

Sayfa:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler