BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

5 Günde Tırnakları Uzatan Formül

Tırnak uzatan mucize

Seda

TirnakUzatanOje2Gelinolmak.com’da yeni bir kategori açtık, belki farketmişsinizdir :) Bundan böyle kullanıp memnun kaldığım veya memnun kalmadığım ürünleri ‘Ürün İncelemeleri’ köşesinde paylaşacağım. Ev tekstilinden elektrikli ev aletlerine, kozmetikten sağlık bakım ürünlerine kadar tamamen objektif olarak yorumlarımı paylaşacağım.

 
 

Gelelim bu yazının konusu olan tırnak uzatma mevzusuna… Uzun zamandır çok severek kullandığım bir ürün. Aslında Sally Hansen ürünlerinin pek çoğunu severek kullanıyorum. İsmi; ‘Nail Growth Miracle’, Tırnak uzatan mucize ;) İsminden anlaşıldığı gibi tırnak uzatıcı bir oje.Herkesin tırnak uzama hızı farklıdır, tırnak yeme probleminiz varsa, tırnaklarınızı uzatana kadar kırılıp kısalıyorsa böyle bir ojeyi kullanmanızda fayda var. Ben lens kullandığım için çok uzun süre uzun tırnakla gezemiyorum (hijyenik olmadığı için), bu yüzden içimden geldiğinde bu ojeyi sürüp 2-3 günde uzamasını sağlıyorum ;)TirnakUzatanOje

Kullanmadan önce şişeyi çalkalıyoruz ve şeffaf ojeler gibi temiz tırnağımıza sürüyoruz. 2 günde bir üzerine bir kat daha sürüyoruz, 5. gün ojeyi oje çıkarıcı ile çıkarıp yeniden sürebilirsiniz. Ama benim tırnaklarım için 2-3 gün yeterli oluyor ;) İsterseniz bu şeffaf tırnak uzatıcı ojenin üzerine renkli ojenizi de sürebilirsiniz. Ben hızla uzamasını seyretmek için genelde renkli oje sürmüyorum :D Bir de bu dönemde E vitaminli, bademli el kremlerinizi kullanırsanız tırnaklarınızı daha fazla beslemiş olursunuz benden söylemesi ;)

 
 

İçeriğinde Soya Proteini, Vitaminler, Keratin ve Kollajen bulunuyor. Yani tırnağınıza sürdüğünüz ojeden kat kat sağlıklı. Zaten bu ojenin özelliği de tam olarak bu içeriğinde gizli; tırnaklarınızı besleyerek %30 daha hızlı uzamasını sağlıyor. Bazı eczanelerde, Whatsons, Boyner gibi mağazalarda ve bazı internet sitelerinde bulabileceğiniz bu ürün 35-40 lira arasında satılıyor.

TirnakUzatanOje3

 
 
 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
     
    Takip Et
     
     
    Popüler