BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Bayram Hazırlıkları

Gelin olmak kolay değil ;) Bayram hazırlıkları sırasında bu yazılar çok işinize yarayacak

Seda

Bayram denince çocukluktan beri içimiz kıpır kıpır olur. Çocuklukta ceplere doldurulan şekerler, kapı kapı misafirliklere gitmeler, el öpmeler ve mis gibi kolonya kokusu :) Şimdi ise büyümenin getirdiği farklı bayram telaşlarımız var. Hele bir de yeni gelin ve gelin adayıysanız bayram öncesi ve bayram sizin için çok daha farklı geçecek ;) Bayram hazırlıkları yapan güzeller, sosyal gelinlere üye olarak siz de hazırlıklarınızı paylaşabilir veya dilediğiniz konularda yardım isteyebilirsiniz ;)

 
 

Biz forumda bayramsal konuları ele aldık, hem sohbet ettik, hem eğlendik, hem fikir aldık hem de fikir verdik. Önce bayram hazırlığının olmazsa olmazı ”BAYRAM TEMİZLİĞİ‘ mevzusunu konuştuk. Görmek için ve bize katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

bayram1

Sonra yine bayramların vazgeçilmesi ”BAYRAM TATLISI” konusunu konuştuk. Unutulan veya yıllardır severek yapılan tatlı çeşitlerine göz atmak ve bayram tatlınıza karar vermek isterseniz bu paylaşım çok işinize yarayacak ;)

bayram4

 

 
 

Daha sonra ”YENİ GELİN BAYRAMDA TAKILARINI TAKAR MI TAKMAZ MI?” diye konuştuk, siz de yorumları görmek veya yorumunuzla katılmak için buraya bakabilirsiniz:

Bayram2

Temizlik, tatlı, takılar derken son olarak ”BAYRAMDA NE GİYECEKSİNİZ?” mevzusunu da tabii ki konuştuk ;) Eee yeni geliniz  ne de olsa, kombinlerimizi yaptık, paylaştık, yorumladık ;) Göz atmak için ve tabii ki bayramlıklarınızı paylaşmak için sizi de bekliyoruz ;)

Bayram3

 
 

 

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler