BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Beyaz Tenliler İçin En İyi 5 Parfüm

Beyaz tenlilere en çok yakışan beş parfüm önerisi

Seda

Renklerde olduğu gibi koku seçiminde de ten rengine göre seçim yapmak oldukça önemlidir. Nasıl ki her kadın her elbiseyi taşıyamaz, aynı şekilde her parfüm de her kadının üzerinde farklı bir etki bırakır. Parfüm seçerken ten renginize uygunluğuna ve kullanacağınız mevsime göre seçimler yaparsanız uzun süre hafızalarda yer edinen, cazibeli bir parfüme sahip olursunuz. İşte beyaz tenlilerin tercih edebileceği en iyi 5 parfüm:
BeyazTenlilerinKullanabilecegiEnIyi5Parfum0

 
 

DOLCE GABBANA DOLCE
BeyazTenlilerinKullanabilecegiEnIyi5Parfum
Ürün Açıklaması: Çiçeksi koku ailesinden olan parfüm içerisinde bulunan üst notalarda Neroli yaprakları, Papaya Çiçeği orta notalarda Beyaz Nergis Zambağı, Beyaz Nergis, Beyaz Su Zambağı ve alt notalarda Cashmeran, Miski notalar, Sandal ağacı yer almaktadır.

 

GIVENCHY PLAY FOR HER
BeyazTenlilerinKullanabilecegiEnIyi5Parfum3
Ürün Açıklaması: Givenchy Play çiçeksi esintilere sahip kokusu ile modern, feminen ve baştan çıkartıcı kadınlara özel. Parfümün kışkırtıcı cazibesi ile Givenchy kadını etrafındakileri büyülemeye devam edecek. Givenchy Play For Her notaları: Bergamot, amiris çiçeği, tiare çiçeği, sandal ağacı ve misk.

 
 

DKNY MYNY
BeyazTenlilerinKullanabilecegiEnIyi5Parfum2
Ürün Açıklaması: Etkileyici bir benzersizlik… Karşı konulamayacak kadar merak uyandıran. Kendiliğinden oyuncu. İçeriğinde mevcut olan üst notalarda Pembe Biber notalarıyla karışmış Ahududu ve Kasnı Otu’nun seksiliği orta notalarda Frezya ve Menekşe köküne sarılı Mısır Yasemin’inin duyusallığı ve alt notalarda Amberle süslenmiş Paçuli, Vanilya ve Misk Otu’nun sakinliği yer almaktadır.

 

MARC JACOBS DAISY
BeyazTenlilerinKullanabilecegiEnIyi5Parfum4
Ürün Açıklaması: Işıldayan çiçeksi bir buket rahatlık ve sıcaklık ile bütünleşmiş bir eğlence ve tazelik . Daisy’nin kalbinde vintage dokunuşlara sahip çiçeksi bir öz gizli menekşe muzip ama aynı zamanda sofistike .

 

ESTEE LAUDER MODERN MUSE
BeyazTenlilerinKullanabilecegiEnIyi5Parfum5
Ürün Açıklaması: Göz alıcı yasemin ile asil ağaçların büyüsü bu kokuya çifte bir etki kazandırıyor. Kendisine ilham veren kadın gibi karmaşık fakat büyüleyici.

 
 

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler