BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Bir Günde Sivilceyi Geçiren Doğal Yöntem

Düğün-Nişan üzeri tek tük sivilcelerinizle başınız dertte mi? Bu doğal yöntem son anda çıkan sivilceyi / sivilceleri yok etmek için kurtarıcınız olacak

Seda

Düğün-nişan öncesi kimi ciltte stresten kimi tesadüfen sivilce çıkar. Sivilceyi hızlıca yoketmek her zaman ve her yöntemle mümkün değildir. Hem de iki kaşın ortası, yanak, dudak üstü gibi en sinir bozucu yerlerde, göze batan sivilceler baş gösterebiliyor. Normal zamanda bile o tek sivilceye takılan biz kızlar hele de gelin olmak üzereyken o sivilce bizim için çıbana dönüşüyor kabul edelim :) Pek çok gelinin başına gelen bu durum için endişelenmenize gerek yok. Sadece 1 günde evdeki doğal  yöntemleri kullanarak sivilcenizden kurulmak mümkün. Bunu ilk duyduğumda “hadi canım o kadar çabuk etki etmez” desem de kendim birkaç kez denedikten sonra gerçekten 1 günde geçtiğini gördüm ve bu ufak tüyoyu hemen sizlerle paylaşıyorum ;)

 
 

Son dakika çıkan sivilceyi yok etmenin çözümü çok basit; elma sirkesi. Ufak bir pamuğa elma sirkesidökün, sivilcenizin olduğu yerde birkaç saniye bekleyin. Ertesi gün sivilceniş düşecek ve pürüzsüz cilde rahatlıkla makyaj yapılabilecek. Tam çıkmadan kızarıklığını farkederseniz de sivilce çıkmadan sönecektir.
 
 

Elma sirkesi “doğal tonik” etkisi ile kısa sürede sivilceyi temizlenmemizi sağlıyor. Normalde sivilceye yatkın bir cildim yok, yağlı yiyeceklerin dozunu kaçırdığımda oluşan o tek-tük sivilcelere bu yöntemi uyguluyorum. Yazının başında da dediğim gibi tüm yüzünüz sivilceli ise onun için ayrı yöntemler mevcut öncelikle cilt doktoruna gidip ne gibi bir problemden kaynaklı olduğunu bulmanız gerekir, onun dışında genel anlamda sivilcesiz  kişilerdenseniz bu doğal yöntem acil durum alarmı çaldığında çok kurtarıcı bir çözümolacaktır.
BirGundeSivilceyiGecirenDogalYontem
 
 

Herkese sivilcesiz, bol sağlıklı günler dilerim ♡

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler