BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Damat Bohçasının Ortalama Maliyeti

Damat bohçası için maliyet hesabına buradan bakabilirsiniz ;)

Seda

Şu sıralar nişan/düğün hazırlığı yapanların kafasını çok kurcalayan bir soru hakkında biraz bilgi verelim. Öncelikle bu bohçayı çok ucuza da mal edebilirsiniz, çok pahalıya da. Bu tamamen sizin ve nişanlınızın zevklerine kalmış bir durum ;) Ama ben her zaman bohça konusunda şunu söylerim; almış olmak için bir şeyi almanın bence bir kıymeti yoktur. Önemli olan halihazırda kullandığı standartlarda ürünler almak, beğeneceği şeyleri tercih etmek daha önemlidir. Normalde mesela Paco Rabanne 1 Million kullanan bir erkeğin bohçasına gidip de avondan parfüm alıp koymak pek hoş olmaz :) Eğer ki ailenizi masrafa sokmak istemiyorsanız iki taraf da bohçaya parfüm koymayabilir. Bohça içerikleri adetlere göre değişiklik gösteriyor, ben genel olarak ortalama bir liste hazırladım ;)DamatBohcasi_Poster

 
 
 
 

TOPLAM: 1.770 TL gibi bir rakam çıkıyor. Bu fiyatlarda pazarlıkla daha da indirim yapabileceğinizi, daha uygun markaları tercih ederek maliyeti düşürebileceğinizi unutmayın ;)

Bunların dışında nişanda giyeceği takım elbise, kol düğmesi, havlu bornoz seti, erkeğin alyansı de eklenirse toplam tutara 1.500 TL daha eklememiz gerekir ortalama: 3.300 TL. Sadece damat bohçası tutar.

Keyifli alışverişler olsun :)

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

  consgabriela

  Düğünde bohça yapıyor mu kız tarafı? Benim bildiğim damatlık, ayakkabı, saat alınıyor

  20 Ocak 2015

   seda

   Nişan bohçası hem kıza hem erkeğe yapılır

   22 Ocak 2015

  nur

  baska kime yapılıo yaa? mesela kız tarafının erkek tarafındakı anne baba kardes hala teyze vs kişilere bşiler alması gerekır mı?

  04 Mart 2015

  sevil

  yıllarca calıstım calıstım kıyafetlere sactım paraları cok pısmanım masraftan baska bişey degıl biz yandık onlarda yanacak:D zor seyler Allah herkesın yardımcısı olsun

  05 Haziran 2015

 
Takip Et
 
 
Popüler