BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Seda’nın Seçimi Dior Stick Allık

Seda'nın Seçiminde Bu Hafta; Dior Stick Allık

Seda

Merhaba güzel okur! Her hafta bu köşede severek kullandığım ürünleri tamamen objektif olarak sizlerle paylaşacağım. Bu hafta sizin için oldukça pratik bir ürün seçtim; aldığım ilk günden beri severek kullandığım; Dior stick allık. Dior Blush Cheek Stick, Cosmopolite Sonbahar 2015 serisinden 765 Rosewood rengi bendeki.
SedaninSecimiDiorStickAllik

 
 

Çantada taşımaya uygun, avuç içinden daha küçük boyutta. Makyaj çantanıza rahatlıkla koyup her an yanaklarınızı renklendirebilirsiniz. Makyaj çantamda allık taşımayı sevmeyenlerdenim. Hem allık hem de fırça taşımak, allığın çantada bıraktığı toz kalıntılarıyla uğraşmak fazladan yük benim için, bu yüzden stick allık çantada taşımak için oldukça kullanışlı bir seçim. Hızlıca sürüp, elle (varsa fırçayla) dağıtmak son derece pratik.
SedaninSecimiDiorStickAllik2
Sürümü kolay, kremsi bir yapısı var. Uygulama sonrasında gün boyu kalıcılık sağlıyor. Yıllardır toz allık kullanan biri olarak stick allığın kalıcılığına bayıldım. Pigmentasyonu oldukça yoğun; az bir miktar uygulamanız ve dağıtmanız yeterli. Başlangıçta gramajı çok az gelse de az bir uygulamayla sonuç alındığı için uzunca bir süre kullanılacaktır.
 
 

3 farklı renk seçeneği var;
– 675 Cosmopolite Coral
– 765 Cosmopolite Rosewood (Favorim ?)
– 845 Cosmopolite Pink
SedaninSecimiDiorStickAllik5
Dior Stick Allık 675 Cosmopolite Coral; sürülmüş ve dağıtılmış hali. Şeftali tonlarındaki allıkları seviyorsanız oldukça güzel ve yoğun bir rengi var.
SedaninSecimiDiorStickAllik3

Dior Stick Allık 845 Cosmopolite Pink (soldaki). Hafif bir pembelik veriyor. Ne çok pembe ne çok şeftali olsun, arada bir ton her makyajla her tenle uysun diyen beni gibi garanticilerdenseniz sağdaki 765 Cosmopolite Rosewood ideal bir ton.
SedaninSecimiDiorStickAllik4

Sizin favori stick allığınız hangisi? Yorum ve fikirlerinizi hemen altta bulunan “Yorum Yap” kısmından veya “Forumda Tartış” butonuna tıklayarak Forum’dan benimle paylaşmayı unutmayın :)

Haftaya yeni bir favoriyle görüşmek üzere ?

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler