BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Dr. Gökçen Erdoğan Yazılarıyla Gelinolmak’ta !

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı/Cinsel Terapist Op. Dr. Gökçen ERDOĞAN Köşe yazılarıyla Gelinolmak'ta!

Seda

Merhaba Gelinolmak.com’un Güzel Gelinleri… Size harika bir haberim var; Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı aynı zamanda Cinsel Terapist Op. Dr. Gökçen ERDOĞAN yazılarıyla artık Gelinolmak’ta!

 

Birkaç yıl önce sevgili Dr. Gökçen ERDOĞAN’ın “Gizli Kapakalı Şeyler” kitabını almıştım. “Jinekolog terapistin çekmecesindeki notlar” yazıyordu kitabın kapağında, gizli olan şeyler sizce de fazlasıyla merak uyandırıcı değil mi? Bir solukta okudum; kimi zaman kıkır kıkır güldüm, kimi zaman içime oturdu okuduklarım. Tekrar tekrar okumak isteyeceğim cümleler vardı, çıkarılacak dersler, inanılmaz tespitler… Kitabın heyecanıyla yazarı araştırdım, hemen sosyal medya hesaplarını takip etmeye başladım. Kalemi gibi kendi de güçlü bir kadın, doktor, cinsel terapist, eş ve 2 güzel yavrunun annesi.

gokcenerdogangelinolmakta2

Öğrendim ki bir kitabı daha varmış; “Sırra Kalem”. Onda da “Adresine ulaşmayan tüm duygulara…” diyor. Hemen aldım tabii, en az ilk kitap kadar dokunuyor insanın kalbine. Bitmesin istiyor insan okurken, bu kitap “Kendileriyle konuşamadıkları için bir parçaları daima eksik kalanlara ‘söyleseydim tam da bunu söylerdim’ diyen ama susanlara yazıldı” diyor Gökçen ERDOĞAN

gokcenerdogangelinolmakta

Derken geçtiğimiz hafta güzel bir vesile ile sevgili Op. Dr. Gökçen ERDOĞAN‘ı kendi kliniği olan Diva Kadın Sağlığı Merkezi‘nde ziyaret ettim. Kişiliği gibi kliniği de son derece şık, ışıl ışıl. Ben onu kitaplarından, yazdığı köşe yazılarından ve yaptığı güzel işlerden tanıyordum da o beni henüz tanımıyordu. Öyle enerjik, öyle güzel bir insan ki sanki kırk yıldır tanıyormuşçasına sardı beni, konuştuk. Onca yoğunluğunun arasında hem de… Gelinolmak.com’dan bahsettim; gelinlerin kafasındaki binlerce sorudan, bana attığınız maillerden… İşte o “Gizli Kapaklı Şeyler”i artık gelinolmak.com’da da konuşalım istedik. Bu yoğunluğuna rağmen bizlere yazılarıyla ışık tutmayı kabul ettiği için, tecrübelerini korkusuzca dile getirdiği için güzel Doktorum Gökçen Erdoğan’a teşekkür ederim.

Artık hocamızın köşe yazılarını sitemizden okuyabileceksiniz.

Sevgiyle kalın.

 

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler