BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Düğün Fotoğrafları İçin En Uygun Zaman

Düğün Fotoğrafları düğün günü mü çektirmeli yoksa başka bir gün mü? Artı ve eksileri bu yazıda

Seda

Birçok gelin adayı gibi ben de evlenirken Düğün Fotoğrafları düğün günü mü çekilse yoksa o telaş ve koşturma bittikten sonra/önce rahat rahat mı çekilse diye düşünüp durdum. Düğün günü heyecan bir başka olur diye düşündüm ve aynı gün yapya karar verdik. Ama kader ağlarını ördü ve haziranın ilk haftası Ankara’da sağanak yağmurlar başladı :) Hal böyle olunca hemen fotoğrafçımızla yeni bir tarih belirledik çekimler için. Bu aşamada biraz üzülsem de başka gün fotoğraflarımızı çektirmemizin iyi ve kötü yanlarını kendi tecrübelerim doğrultusunda sizlere bu yazıyla aktarayım, karar vermekte zorlananlar için kolaylık sağlar belki ;)

Sayfa:  1 2 3
 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

  öğretmenim

  merhaba çok güzel bir yazı olmuş. aslında ben hem o heyecanı yaşamak hem de ekonomik açıdan bakınca kuaför provası günü çekim yaptırmayı düşünüyordum. peki gelinliğimizin etek uçlarını kendimiz evde temizlemeye / narince yıkamaya çalışsak ne olur? fikirlerinizi bekliyorum.

  01 Ağustos 2014

   seda

   Merhaba :)) Sakın denemeyin derim, kumaş ve danteller zarar görür ve lekeler kolay kolay çıkmaz. Bir de ütü problemi olacağı için bence hiç o riske girmeyin derim. Yine de karar sizin ama sonuç nasıl olur bilemiyorum. Bence kuaförünüzle anlaşın ve düğünden sonra normal saç-makyaj yaptırın, duvağınızı kendiniz bile takarsınız.

   03 Ağustos 2014

  guliiiii

  merhaba benim düğünüm kasımda ve dış cekim istiyorum. dediğniz gibi düğün sonrası çekim yaptırsam önümüzdeki yaz aylarını beklemek zorunda kalırım. gelinliğe sığamam aynı heyecan olmaz diye düğünden önce yani eylül basında istedim çekimlerimizi.yazıyı okuyunca baya korktum gelinliğe birşey olursa temizlenirken diye :( napmalıyım ?

  05 Ağustos 2014

   seda

   Merhaba, Havanın durumuna göre kasım ayında da dış çekim yapılabiliyor, hatta sonbaharın verdiği güzellikle çok hoş fotoğraflar çekilebiliyor. Bence bir sonraki yazı beklemek yerine kasım ayında dış çekimin güzel yanlarını bir düşünün derim ;) Öncesinde yaptırmaya karar verirseniz de iyi ve kurumsal bir kuru temizleme firmasıyla çalışarak bu riski minimuma düşürebilirsiniz, karar sizin ben olsam düğünden sonra kasımda mis gibi çekim yapardım ;)

   09 Ağustos 2014

  sümeyye

  Merhaba; Gelinlik ile denize girilmesi gelinligin kumasinda herhanhi bir bozulma sagliyor mu dugunden bir hafta once düşünüyorum dış cekimi

  18 Eylül 2014

   seda

   Merhaba Sümeyye hanım, Bu söylediğiniz çok riskli bir şey. Ben olsam düğünden önce gelinliği giyip kirletmem. Sadece tül etekleri olan gelinlikler ıslak ıslakken bekletilmeden kuru temizlemeye verildiğinde sorun olmuyor deniyor. Ama böyle bir riske girmeye değer mi siz karar verin ;) Bu tip denizde çekimler düğünden sonra rahat rahat yapılmalı diye düşünüyorum :)

   21 Eylül 2014

  düşünceli

  düğünüm pazar gündüz olacak , sabahtan yetiştirmem inkansız gibi :( akşamında da ölü gibi olurum :( düğünden bir hafta önce hafta içi yapsam saç makyaj prova gününde.kuaför özenir mi ki :(

  16 Ekim 2014

  Elifoktay

  Merhaba benimde düğünüm 12 eylülde dış çekimimiz 2 eylülde olacak gelinlik kirlenebilir blki ama olsn bn o heyecanı düğünden önce yaşamak isterim sonrasında içimden gelmez (:

  24 Haziran 2015

  mchde

  benim düğünüm 26 tummuz ben de çok düşündüm önce mi olsa sonra mı diye ama düğün günü olmasına karar verdik, evet çok yorucu olacak ama bi de şöyle düşündük nişan fotograflatımıza bakınca üzerinde konuşacak birsürü şey buluyoruz "-elini belime koyduğunda şöyle heyecanlandım böyle hissettim gibi " aynı şeyleri düğün için de olacağını düşündük ?

  24 Haziran 2015

  smgdnc

  Düğünüm 20-24 temmuzda olacak nasipse bugün dış çekimi yaptık ve inanılmaz eğlenceliydi yarın kuru temizlemeye vereceğim eskisi gibi değil kuru temizlemeler herşey oluyor arkadaşımda yaptırdı merak etmeyin Canınız nasıl istiyorsa öyle yapın bu zamanlar bi daha geri gelmeyecek :)

  12 Temmuz 2015

  elifyılmaz

  Benim düğünüm 17 ekimdeydi biz dış çekimimizi 1 hafta önceden yaptırdık hava kötü olursa diye şansa bırakmak istemedik hem çok rahat oluyosun zaman sıkıştırman olmuyo hemde gelinliği prova yapmak için güzel bi deneyim oluyo ama bizim fotoğrafçımız bizi sahile götürdüğü için gelinliğimin içi kum doldu sonrasında kuru temizlemeye verdim ama pek iyi değilmiş taşları vardı onlardan bayası düşmüş sonra yaptırmak da çok iyi oluyor..

  06 Aralık 2015

  Handan

  Ben çekimimi düğün sonrası istedim gelinliğimin dip kısımları düğünde karardı eve geldikten sonra banyo kapısından astım ve dip kısmını ılık su dolu leğene koydum 40 dakika sonra suyu döktüm yeni su doldurdum ve bi tane bile leke kalmadı sorunda olmadı sonra askısıyla giyinme odasından astım kendi kurudu kırışmada olmadı. Bu süreçte kuru temizlemeyi sağlıklı bulmuyorum çok problem yaşayanlar var gelinliği temizlemede yırtılanlar var.

  10 Nisan 2018

 
Takip Et
 
 
Popüler