BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Düğün Günü Krizleri: Nikah Memurunun Gecikmesi

Düğün günü yaşanabilecek aksiliklerden biri de nikah memurunun gecikmesi... İşte bu durumda yapmanız gerekenler

Seda

Nikah memurunun gecikmesi maalesef çoğu düğünde karşılaşılan bir durum. Düğün hazırlıkları yaparken her ihtimali hesaplayıp önlemler almak da biz gelinlere düşüyor. Gelinolmak.com olarak düğün günü yaşanabilecek aksiliklere nasıl müdahale etmeniz gerektiğini bir bir bu yazı dizisinde anlatacağız. Düğün günü krizleri yazı dizisinin ilk konusu: nikah memuru ve düğün akış planı.

 
 

Düğünlerde beklenen sıra şu şekildedir; gelin ve damat giriş müziği eşliğinde salona girerler, nikah masasına otururlar, nikahları kıyılır ardından ilk dans ve takı töreni ile devam eder. Bu aşamada nikah memurunun geç kalması tüm akışı bozuyor diye düşünüp gelin odasında dakikalarca kesinlikle beklemeyin. Pek çok gelin ve damat bu hataya düşüp nikah memurunun gelmesini bekliyorlar ki bu sizin zamanınızdan çalmaktan başka bir şey değildir.

 

Siz geç kaldıkça konuklar sıkılacak, anlamsızca söylenmeler başlayacak, erken kalkması gerekenler davetiyede yazan saatin üzerinden saatler geçtiği halde çıkmamanız yüzünden düğününüz başlar başlamaz gitmek zorunda kalacaklar. Siz odada memurun gelmesini beklerken, saatler hızla akıp geçmiş olacak. Hiç bu duruma düşüp üzülüp gerilmeyin. Gelinolmak.com okuru bir gelin bu durumda ne yapılacağını bilir ;) Kontrolü ele alır, “eğlence başlasın, memur gelince nikah kıyılır, vakit nakittir” diye bağırır :) Evet o düğünün her bir dakikasına para ve emek verdiniz, asla geri dönüşü olmayacak. Kimse sizin takı töreninden sonra nikahınızın kıyılmasından rahatsız olmaz ama bir türlü başlamayan düğünden herkes rahatsız olacaktır. Çıkın, eğlenebildiğiniz kadar eğlenmeye bakın ;)

 
 

KaradayidaSurprizNikah1

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler