BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Düğün Öncesi Yememeniz Gereken Yiyecekler

Düğüne 3-4 gün kala yenmemesi gereken yiyeceklerin listesi

Seda

DugunOncesiYenmemesiGerekenYiyecekler_PosterMutluluğa adım atacağınız o özel günlerde yeme içmeye de bir o kadar özen göstermeniz gerekir. Stres ve daha önce yenen yanlış besinler yüzünden pek çok gelin düğün veya nişan günü sıkıntı yaşıyor. Geri sayımlar yapıldı ve o son bir haftaya girdiyseniz bu yazıyı dikkatle okuyup uygulamanızı öneririm ;)

Normal zamanlarda yediğimiz gaz yapan veya sivilce çıkaran besinler stresin de etkisiyle düğün gününüzü kabusa çevirebilir. Bu yüzden aşağıda listelenen besinleri son 3-4 gün kala kesin ve kesinlikle tüketmeyin:

 
 
 
 

Tüm bunlara dikkat ettiğiniz halde yine de karın ağrısı çekerseniz acil durum çantanızda olan rezene çayı veya mide ilacınızı geciktirmeden için ;) Acil durum çantanıza koyacaklarınızı buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz ;)

 
 

Gün sizin gününüz, hiç kimsenin ve hiçbir şeyin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin! Sevdiğiniz adamla bir ömür boyu sürecek olan beraberliğinizi en güzel şekilde kutlamayı hak ediyorsunuz ;) Her sıkıntının bir çözümü var, o gün bunları dert etmeyin ve sakin olmaya özen gösterin, o zaman her şey çok daha yolunda gidecek ‘Seda demişti’ dersiniz :)

Sevgiyle kalın.

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
     
    Takip Et
     
     
    Popüler