BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Düğünden Sonra Hayatınızı Kurtaracak 5 Ürün

Düğünün olduğu akşam ve ertesi gün sabah çok işinize yarayacak kozmetik ürünler

Seda

DugundenSonraHayatiniziKurtaracak5Urun_PosterDüğün günü yorgun argın evinize veya kalacağınız otele gideceksiniz. Nerede kalırsanız kalın o gece mutlaka ihtiyacınız olacak birkaç ürünü mutlaka evinize veya çantanıza koyun. Genllikle unutulan ufak ama hayati ihtiyaçlar:

 
 

-Makyaj Temizleme Mendili: Takma kirpikler, kat kat fondötenler derken gelin makyajınızı o akşam çıkarmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Önce makyaj temizleme mendili kullanıp sonra da temizleme sütü vs. gibi temizleyicilerle daha rahat çıkarabilirsiniz.

-Makyaj Temizleme Sütü: Çoğu zaman atlanan ama o gece işinizi çok kolaylaştıracak bir ürün. Badem sütü bu iş için iyi bir seçim olacaktır ;)

DugunSonrasiHayatiniziKurtaracak5Urun

-Pamuk: Unutulmaması gereken en önemli ürünlerin başında geliyor ;) Cildinize zarar vermeden makyajı çıkarmak için bol miktarda pamuk bulundurun.

-Saç Kremi: Unutulmaması gereken önemli bir detay ;) Normalde saç kremi kullanmasanız bile gelin başını açmak ve sonrasındaki birkaç gün kullanmak için mutlaka alın.

 
 

-Saç Açma Tarağı: Gelin başı iyi hoş da o saçları tekrar eski haline çevirmek bazen çok zor olabiliyor. Daha önce ‘Topuzdan Sonra Düğüm Olan Saçlar Nasıl Açılır” yazımda detaylı anlattığım gibi düğünden sonra kullanmak için saç kremi ve geniş uçlu tarağınızı evinizi hazırlarken mutlaka baş köşeye koyun.

 
 
 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

    Özlem

    ve aseton da çok gerekli :)

    23 Şubat 2018

 
Takip Et
 
 
Popüler