BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Düğüne 1 Ay Kala Yapılması Gerekenler

Zaman Daralıyor, Panik Yok! Düğüne 1 Ay Kala Yapılması Gerekenlerin Listesi gelinolmak.com’da...

Seda

Düğüne 1 Ay Kala strele birlikte yapılması gerekenlerin de hiç birinin tam yapılmadığını farkettiğin ay olacak. Bu noktada iyice stresini katlayıp, etrafındakileri kırmak yerine planlı yol almaya ve bu güzel hazırlıkların keyfini çıkarmaya odaklan. Maddi hiçbir şey sevdiğin insanla evleniyor oluşunu etkilememeli, bırak konukların masa düzenini yaparken gerilmeyi, su akar yolunu bulur evleniyorsun yahu hayatının en eğlenceli gününe son 1 ay kalmış rahatla biraz ;)

Önceki ayları hallettiğine göre bu ay yapman gerekenleri brlikte gözden geçirelim;

– Saç makyaj provası daha yapmadıysan ilk işin saç-makyaj ve duvak provanı yaptırmak olmalı. Gelinlerin düğün günü ile ilgili en sıkıntı çektiği konu; saç ve makyajının istediği gibi olmaması oluyor. Böyle bir sıkıntı yaşamamak için prova yapmak düğün günü kafanın daha rahat olmasını sağlayacaktır. Buraya tıklayarak bu konuda yazılmış yazılara ulaşabilirsin.
– Kilonu korumaya bak, gelinlik için son provalarını yap içine sinmeyen noktalar için son kararlarını ver.

 
 

– Oturma planına takılma dediysek hiç yapma da demiyoruz tabii :) Kişilerin bireysel isteklerine çok takılmadan en güzel planı kısa sürede yapmalısın. Sona yaklaştıkça ekstra gelebilecekler için masa ayırmayı unutmayın ;)
– Düğün günü kontrol edilmesi gereken işler için akraba ve arkadaşlarınızı görevlendirecekseniz şimdiden haberdar edin. Her şeyle ilgilenmek istediğini biliyoruz ama hazırlık aşamasında yardım alman senin de biraz olsun rahatlamanı sağlayacaktır.
– Gelin buketin için son hazırlıkları yapmalısın. Taze çiçeklerden yaptıracaksan düğün öncesi çiçekçinle görüşüp düğün günü istediğin buketi taze çiçeklerle hazır etmesi konusunu göörüşebilirsin. Veya özel bir gelin buketçiyle anlaşıyorsan bu ay buketin konusunda net bir karar vermende yarar var.
– Cilt bakımını aksatan biriysen son ay düzene sokmaya çalış, iyi bir makyajın sırrı her zaman güzel bir ciltte yatar. Günlük, haftalık bakım rutinleri konusunda yardımcı olacak yazılara buraya tıklayarak ulaşabilirsin.
– Tırnaklarını uzatmayı unutma. Düğün öncesi cilt bakımı kadar el bakımı da çok önemli ;)
– Balayı bavulu hazırlanmaya başlasın :) Bu konuda hazırlamış olduğumuz Balayı bavulu rehberi işini kolaylaştıracak buraya tıklayarak o yazılara ulaşabilirsin.
 
 

– Yuvanızın hazırlıkları son sürat devam ediyor, mobilya ve beyaz eşyalar yerlerini alıyor. Dekorasyon adına yapılacak ince detayları düğünden sonraya bırakmakta hiçbir sakınca yok. Aksine mobilyacı vitrini gibi döşenmiş yeni gelin evlerinden herkes sıkıldı; bunun yerine ince zevkini konuşturan, zaman içinde birbirine yakışacak parçaları harmanlayan yeni gelin evleri “in” ;)

Düğüne 1 ay kala yapılması gerekenler şimdilik bu kadar, düğün haftası yapılacaklar bir sonraki yazıda, takipte kalın ;)

Düğüne 4 Ay Kala Yapılacaklar, Düğüne 3 Ay Kala Yapılacaklar, Düğüne 2 Ay Kala Yapılacaklar yazılarından eksiklerinizi geriye dönük kontrol edebilirsiniz.

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler