BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Duvak Seçimi İçin Püf Noktalar

Hangi gelinliğe hangi duvak tipi daha çok yakışır? Hangi saç modelleriyle hangi duvaklar kullanılır? Hangi duvaklarda taç kullanılmaz? Hazır olun hepsini bir bir anlatıyorum ;)

Seda

DuvakSecimi_PosterBiz gelin adayları hep gelinliğimizi düşünürüz de duvağımız konusunda pek araştırmayız :) Hangi gelinliğe hangi duvak tipi daha çok yakışır? Hangi saç modelleriyle hangi duvaklar kullanılır? Hangi duvaklarda taç kullanılmaz? Hazır olun hepsini bir bir anlatıyorum ;)

DuvakSecimi2

Özellikle sade gelinliklerle tercih edebileceğiniz bir duvak stilidir rahibe duvaklar. Siz bu modeli beğeniyorsanız rahibe duvaklarla ilgili yazdığım bu yazıya mutlaka bakmanızı öneririm ;) Buraya tıklayarak o yazıyı görebilirsiniz.

 
 

Sade ve kabarık gelinlikleri seven çılgın gelinlerin tercihidir tepede fıskiye duvaklar :) Siz de kabarık (hacimli) bu duvakları seviyorsanız o zaman daha önce yazdığım detaylı yazımı okumak için buraya tıklayın ;)

TepedeDuvakModelleri3

Saçım ön planda olsun diyorsanız da enseden duvakları tercih etmelisiniz. Veya sırt ve yaka detayı bulunan bir gelinliğiniz varsa yine enseden zarif bir duvak doğru bir seçim olacaktır ;) Enseden duvak modelleri hakkında yazmış olduğum detaylı yazıyı okumak için buraya tıklayabilirsiniz ;)

DuvakCesitleriEnsedenDuvaklar2

 
 
 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
     
    Takip Et
     
     
    Popüler