BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Erken Rezervasyon Fırsatları

Uygun fiyata güzel bir balayı planlamak için çok geç kalmayın! Erken Rezervasyon Fırsatlarından yararlanın...

Seda

ErkenRezervasyonFirsatlari_PosterDüğün süreci bir hayli masraflı bir süreç. Mekan, gelinlik, yeni ev, yeni eşyalar derken en önemli detay olan balayı sona bırakılıyor ve sona kalan tatil organizasyonu zaten sarsılmış olan bütçenizi iyice zorlayabiliyor. Aslında düğün sürecinde en çok ihtiyacımız olan sonunda güzel bir tatil yapmak. Uygun fiyata hem güzel bir mekan olsun hem özel hizmetleri olsun hem de fiyatı bizi yormasın diyorsanız balayı programını en sona bırakmamakta yarar var ;) Kasım ayından itibaren %50’ye varan erken rezervasyon fırsatları başlıyor. Oteller 2016 fiyatlarını açıklıyor ve Haziran ayına kadar her hafta kademeli olrak indirim oranları düşüyor, bu da otel fiyatlarının artması demek oluyor. Düğün tarihiniz belliyse “balayına yer ayırtmak için daha çok erken” diye düşünmeyin, karlı bir tatil planlamaya başlayın ;)

 
 

Bütçenizi zorlamadan çok daha güzel otellerde tatil yapma imkanını neden geri çeviresiniz ki? Şu an erken rezervasyon indirimlerinden yararlanmak için en uygun dönemdesiniz, tur şirketleri ve otellerle görüşerek bütçenizi sarsmadan unutulmayacak bir balayı planlamak sizin elinizde ;)

 
 

Hangi otel güzeldir? Hangi tatil beldesini hangi dönem gidilmeli? gibi kafanıza takılan sorular için forumumuza mutlaka bakmanızı öneririm. Tecrübeli gelinler balayı konusunda gittiği memnun kalıp/kalmadığı otelleri paylaşıyor, ihtiyacınız olan her soruyu sorabileceğiniz Türkiye’nin ilk ve tek gelin dünyası forumuna üye olmak, imkanlarından yararlanmak tamamen ücretsiz. Buraya tıklayarak “Balayı” başlıklarına göz atabilirsiniz ;)

Şimdiden Keyifli tatiller dilerim :)

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler