BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Gelin Adayları için Özel Platforma Hazır mısınız?

Gelin adaylarına yardımcı olmak için ücretsiz hizmetlerimize bir yenisini eklemeye hazırlanıyoruz

Seda

gelinolmakPlatform_Kapak

Gelinolmak.com fikrini tartışıp hayata geçirdiğimizden bu yana yaklaşık 1 yıl geçti. 1 yıl içinde şu anda Facebook sayfamızı beğenen sayımız 53 bin civarında olmakla beraber, sitemize göstermiş olduğunuz ilgi nedeniyle ek altyapı çalışmaları yapmak ve sunucumuzu yenilemek zorunda kaldık :) İyi de oldu  :)

Ama Gelinolmak.com fikrini ortaya attığımızda, hiçbir zaman sadece yayıncılığı düşünmedik. Aklımızda farklı fikirler ve uygulamalar vardı. Bunlardan ilki: Gelin adayları veya gelin dünyasıyla ilgili kişiler için bir platform oluşturmaktı.

Şimdi bu fikrimizi hayata geçirmemize az kaldı. Bu platform herkese açık olmayacak, davetiye sistemiyle üye kabul edilecek. Ancak siz Gelinolmak.com takipçilerine farklı bir imkan tanıyarak, davetiyenin üyelerden birinden gelmesini beklemeden, platform açıldığında e-posta adresinize size özel davetiyenizi göndermek istiyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken buraya tıklayarak kaydınızı yaptırmak, hepsi bu :) Kayıt işlemi için sadece e-posta adresinizi yazmanız yeterli.

Unutmayın! Buraya tıklayarak açılacak olan sayfada kaydınızı yaptırırsanız, platformumuz yayına girdiğinde size özel davetiyeniz olacak. Kayıt işlemi için sadece e-posta adresinizi yazmanız yeterli. Bu fırsatı kaçırmayın!

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler