BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Gelin Çiçeğimi Nasıl Yaptım?

Gelin el buketim ve nasıl yaptığımla ilgili detayları bu yazıda bulabilirsiniz

Seda

GelinCicegim_PosterGelinolmak.com’u ilk kurduğumuz aylarda ‘Gelin El Buketinizi Kendiniz Yapın’ diye bir yazı hazırlamıştım. O yazıyı hazırlarken kendi gelin çiçeğimi de hayal etmiştim :) Tabii ki kendim yapacaktım, kendim süsleyecektim ;) Eskiden beri takık olduğum pembe-mor ortancalardan sevimli bir buket yapmaya karar verdim ve o gün gelip çattığında büyük bir heyecanla pembe-mor ortanca arama derdine düştüm.

 
 

English Home, Madame Coco, My House, Tepe Home başta olmak üzere her yeri dolaştım. Özellikle Tepe Home’da bir sürü renk ve çeşitte çiçekler mevcut. Gelin buketinizi kendiniz hazırlamayı düşünüyorsanız (ki bence mutlaka denemelisiniz) bu mağazalardaki çiçeklere bakmanızı öneririm. Ama gelin görün ki benim istediğim pembelikle ortancaları maalesef bulamadım. Düğün hazırlıkları son sürat devam ederken Home Sweet Home’un vitrininden bana göz kırpan bu pembe minnoşları gördüm ve hemen toparlayıp eve getirdim. Birçok farklı renkte kurdale alıp deneme-yanılma yöntemiyle düğüne 1 gün kala gelin çiçeğimi yaptım. Yaparken de sizin için fotoğraflarını çekmeyi ihmal etmedim ;)GelinCicegim5
 
 

Sayfa:  1 2 3 4
 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

  SEMBEK

  Meraba ya çok hoş olmuş çiceğin bende ortanca mor ve mavi karışımı istiyorum dediğin gibi birsürü yere baktım çicek için ya bazısı çok soluk geldi ya çok büyük geldi emin olamadım sormak istediğim ne kadar büyüklükte aldın... birde saplarını neyle süsledin..

  11 Ağustos 2015

  Senem

  Merhaba gelin çiçeği çok güzel olmuş gerçekten ben de kendim emek vererek birşeyler yapınca çok mutlu ? oluyorum gelin çiçeğini mor ve pembe istiyorum bakalım ???

  24 Ağustos 2015

 
Takip Et
 
 
Popüler