BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Gelin El Buketi: Beyaz

Gelinliğiniz gibi gelin çiçeğinizi de beyaz mı tercih edeceksiniz? Birbirinden şık gelin el buketi modelleri gelinolmak.com'da!

Seda

Beyazın asaleti, şıklığı tartışılmaz. Hele bir de konu düğünse, beyaz çiçekler ortama apayrı bir güzellik katıyor… Son yıllarda düğün modası hızla değişmeye başladı. Fotoğraf çekiminden, düğün trendlerine kadar birçok yenilik girdi düğün sektörüne. Bu yeniliklerden nasibini alanlardan biri de gelin el buketli oldu (ve çok da iyi oldu). Artık gelinler kumaşla yapılan yapay çiçekler yerine gerçek çiçeklerden yapılmış el buketlerini tercih ediyor. Daha önce kendi el buketinizi nasıl yaparsınız, nasıl süslersiniz hepsinden ayrıntılı bir şekilde bu yazımda bahsetmiştim, onu görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 
 

Bir kısmı rekli buketleri tercih etse de beyazın yerini hiçbir şey alamaz diyenler de var :) Gelin el buketlerini yazı dizisi şeklinde her renk çiçeğe ayrı ayrı yer vermeye çalışacağım. Başlangıcı ise beyazın zarifliği ile yapalım, el buketiniz için birbirinden şık fikirlerle sizi baş başa bırakıyorum :)
GelinElBuketiBeyaz
 
 

Sayfa:  1 2 3 4 5 6 7 8 9
 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler