BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Gelinliğin Altına Çorap Giyilmeli mi?

Kimler gelinliğin altına çorap giymeli? Kimler giymemeli? Detaylar gelinolmak.com'da!

Seda

Gelinliğin altına çorap giyip giymeme konusunda pek çok mail alıyoruz. Bu konuyu enine boyuna bu yazıda açıklamış olalım. Hangi durumlarda gelinliğin altına çorap giyilmeli hangi durumlarda giyilmemeli, çorap seçiminde nelere dikkat etmeli hepsini bir bir paylaşacağız. Hazırsanız düğün öncesi ufak ama o günü kurtaracak bu bilgileri dikkatle aklınızın bir köşesine not edin:

 
 

1- Açık Ayakkabı Seçenler –> Asla çorap giymemesi gereken gruptur. Açık bir ayakkabı tercih ediyorsanız gelinliğin altına çorap giyemezsiniz. “Şeffaf giyersin” veya “sadece 2 parmağın görünecek gelinlikle belli olmaz giy sen” diyen biri varsa çevrenizde hemen uzaklaştırın. Zira size çorap giydirerek komik duruma düşmenizi istiyor demektir.
GelinliginAltinaCorapGiyilirMi3
2- Sıcak İklim Gelini ve Kapalı Ayakkabı Seçenler –> Çorap giyme isteklerine kalmıştır. Tercihen çok sıcak yaz aylarında evleniyorsanız gelinlik+çorap sizi oldukça bunaltacaktır. Bu yüzden çorap giymemeyi tercih edin. Ayakkabının vurma ihtimaline karşın ten rengi babet çorabı giyebilirsiniz. Ten rengi babet çorabı hem ayakkabınızın kaymasını ve vurmasını önleyecek hem de sizi bunaltmayacaktır.

 
 

GelinliginAltinaCorapGiyilirMi
3- Normal İklim Gelini ve Kapalı Ayakkabı Seçenler –> Çorap giyme isteği tamamen size kalmıştır. Bunaltıcı bir sıcak yoksa tercih edebilirsiniz; yürüdükçe eteğin altından görünen ayakkabı ve çorabınız daha zarif görünmenizi sağlayacaktır. İç çamaşırı setiyle alınan jartiyer çorabını giymek zorunda değilsiniz, dilerseniz çorap satan mağazalarda bacak kısmı silikonlu, kayma-düşme yapmayacak jartiyer çorapları mevcut. Onlardan bir adet alıp düğün günü kafanız rahat bir şekilde çorap giyebilirsiniz.
 
 

GelinliginAltinaCorapGiyilirMi2
Gelinliğin altına nasıl bir iç çamaşırı tercih edilmeli? Büstiyer giymeli mi giymemeli mi? Silikon sütyenler rahat mıdır? Gibi soruların cevabını daha önce yazdığımız “Hangi Gelinlikle Hangi Çamaşır Tercih Edilmeli?” yazımıza bulabilirsiniz, yazıyı incelemek için buraya tıklayın.

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler