Gelinlikle Nasıl Yürünür?

Düğün günü yürürken ve dans ederken gelinlikle baş etme yolları

Seda

GelinlikleNasilYurunur_PosterPek çok gelin ”gelinlikle nasıl yürürüm? nasıl dans ederim? Düşersem ya?” gibi soruların pençesine kapılıyor. Yöntemini bilirseniz çok rahat baş edebilirsiniz ;) İşte bu yazıda o yöntemlerden bahsedeceğim ;) Benim gelinliğim bir hayli ağır, kabarık, kuyruklu olduğu halde çok rahat hareket ettim. Size de birkaç tüyo vererek düğün telaşınızı biraz olsun almaya çalışayım.

Burada söyleyeceklerimi gelinlik provanızda ve düğünden bir önceki gün evde denemenizi öneririm. Düğün günü içiniz çok rahat edecek, bana güvenin ;)

 
 

İlk olarak nasıl yürüyeceğiniz konusuyla başlayalım. Eteğinizi kibarca tarlatandan tutup hafifçe yukarı kaldırın. Çok zarif ve rahat bir şekilde yürürsünüz. Eğer ki dik bir merdiven inip çıkacaksanız biraz daha fazla kaldırmaktan çekinmeyin, eteğiniz ayağınıza dolanırsa çok daha vahim kazalara neden olabilir.

GelinlikleNasilYurunur1

Hareketli dans ederken veya koşarken iki yandan tarlatanı tutup kaldırmak daha rahat dans etmenizi sağlayacaktır. Özellikle fotoğraf çekimlerine koşarken çekilen pozlar çok hoş çıkıyor, benden hatırlatması ;)

GelinlikleNasilYurunur2Vee son aşama; ilk dans. Eşli dans ederken dönüş esnasında minik bir tekme hareketi ile eteğinizi kontrol edebilirsiniz. Yürürken ve dans ederken bu minik tekmeler çok işinize yarayacak ;) Gelinlik provasında gelinlikçinize mutlaka hatırlatın, gelinliğinize uygun taktikleri vermesini isteyin ;)

 
 

Herkese bol eğlenceli, keyifli düğünler dilerim <3

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

 
Takip Et
 
 
Popüler