BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Gelinlikle Nasıl Yürünür?

Düğün Günü Gelinlikle Nasıl Yürünür? Gelinlikle Nasıl Dans Edilir? Hem Kabarık Hem de Balık Kesim Gelinliker İçin gelinolmak.com Gelinlerine Özel Öneriler Bu Yazıda!

Seda

Pek çok gelin ” Gelinlikle Nasıl Yürünür? Nasıl dans ederim? Ya Düşersem?” gibi soruların pençesine kapılıyor. Yöntemini bilirseniz çok rahat baş edebilirsiniz ;) İşte bu yazıda o yöntemlerden bahsedeceğim ;) Benim gelinliğim bir hayli ağır, kabarık, kuyruklu olduğu halde çok rahat hareket ettim. Size de birkaç tüyo vererek düğün telaşınızı biraz olsun almaya çalışayım.

Burada söyleyeceklerimi gelinlik provanızda ve düğünden bir önceki gün evde denemenizi öneririm. Düğün günü içiniz çok rahat edecek, bana güvenin ;)

 
 

İlk olarak nasıl gelinlikle nasıl yürünür konusuyla başlayalım. Eteğinizi kibarca tarlatandan tutup hafifçe yukarı kaldırın. Çok zarif ve rahat bir şekilde yürürsünüz. Eğer ki dik bir merdiven inip çıkacaksanız biraz daha fazla kaldırmaktan çekinmeyin, eteğiniz ayağınıza dolanırsa çok daha vahim kazalara neden olabilir.

GelinlikleNasilYurunur1

Hareketli dans ederken veya koşarken iki yandan tarlatanı tutup kaldırmak daha rahat dans etmenizi sağlayacaktır. Özellikle fotoğraf çekimlerine koşarken çekilen pozlar çok hoş çıkıyor, benden hatırlatması ;)

GelinlikleNasilYurunur2Vee son aşama; ilk dans. Eşli dans ederken dönüş esnasında minik bir tekme hareketi ile eteğinizi kontrol edebilirsiniz. Yürürken ve dans ederken bu minik tekmeler çok işinize yarayacak ;) Gelinlik provasında gelinlikçinize mutlaka hatırlatın, gelinliğinize uygun taktikleri vermesini isteyin ;)

 
 

Gelinlikle Nasıl Yürünür bu yazıda detaylıca bahsettik, herkese bol eğlenceli, keyifli düğünler dilerim <3

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler