BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Gelinolmak.com 4 Yıldır Türkiye’yi Evlendiriyor!

Evlenmek Kolay Değil, Düğün Öncesi ve Sonrası Her Konuda En Güvenilir İçeriklerle Gelinolmak Hep Yanınızda, Teşekkürler!!

Seda

2013 Yılında yayın hayatına başlayan gelinolmak ile yeni tanışmış olabilir veya zaten sadık okuyucumuz olabilirsiniz. Gelinolmak.com’un böyle büyüyüp güçlenmesini sağlayan siz okuyucularımıza bir teşekkür yazısıyla karşınızdayım bugün :)

2015 yılında Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre 602 Bin 982 kişi evlenmiş, aynı yıl sadece gelinolmak.com internet sitemize giren tekil kişi sayısı 1.1 Milyon, forum sayfamıza giren kişi sayısını da eklersek 2 Milyondur. İstatistik kurumunun 2016 verileri henüz yayınlanmadı ama aşağı yukarı bir önceki yıla yakın olacaktır. Bizim 2016 verilerinde sitemize giren tekil kişi sayısı 1.2 Milyon+ Forum ise 1.1 Milyon yani toplamda 2.3 Milyon tekil kişiye ulaştık. Gelinolmak.com’un 2017‘nin ilk verilerine bakarak artan bir ivmeyle büyüdüğünü ve en az 3 Milyona ulaşmayı hedeflediğini rahatlıkla söyleyebilirim. Tekil kişi demek basit bir dille siteye 1 kez giren kişilerdir, siteye birden çok girenlerin sayısı ise; 3 Milyonlardan başlıyor ;)

Google, Facebook, instagram istatistiklerimizden görüyoruz ki; Türkiye’nin evlilik çağındaki yani 18-36 yaş arası kadın grubuna etkili bir şekilde hitap ediyoruz. Yalnız Türkiye’den değil Almanya, Hollanda, Fransa gibi Türklerin yoğun bulunduğu Dünya’nın 4 bir yanından bizi okuduğunuzu gördükçe gururlanıyoruz. Bunun için okuyucumuz olan sizlere sonsuz teşekkür ederiz. 4 yıldır yazılarımızı okuyorsunuz ve sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ediyorsunuz, birlikte büyümeye-güzelleşmeye devam etmek ümidiyle :)

 

Tüm bu istatistikler farazi değil Google Analytics’den bahsettiğim kısmın ekran görüntülerini paylaşıyorum, gerisi reklamverenler ve benim aramda ;) Fotoğraftaki veriler yalnızca gelinolmak.com‘a aittir, sosyalgelinler.com forum sitemize girenler dahil değildir. 1. fotoğraf 2016 sayfa izlenme, 2. fotoğraf 2016 tekil kişi, 3. fotoğraf 2015 tekil kişi sayılarını göstermektedir:

 

Sevgilerimle,

Seda
Gelinolmak.com’un Kurucusu

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler