BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Gelinolmak.com Forum Nedir?

Forum nedir? Nasıl kullanılır? Nasıl üye olunur?

Seda

GelinolmakForum_PosterBundan birkaç ay önce gelinolmak.com olarak yepyeni bir siteyle sizlere ‘merhaba’ dedik :) Sizlerden aldığım mesajlar sonrasında forumu daha rahat kullanmanız amacıyla ufak bir rehber hazırlamayı düşündüm. Öncelikle forumun ne olduğundan bahsedip daha sonra nasıl üye olacağınızı, nasıl paylaşımlar yapacağınızı göstereceğim ;) Hazırsak başlayalım gelinler :)

 
 

Gelinolmak/forum sadece bayanların üye olarak paylaşımda bulunduğu bir nevi ‘facebook’tur. Beğendiğiniz veya denediğiniz gelinliği orada paylaşıp diğer gelin adaylarının fikirlerini alabilirsiniz. Ya da diyelim ki çeyizinize almayı düşündüğünüz ürünleri sorup fikir alabilirsiniz ;) Hatta nişanlınızla veya kayınvalidenizle yaşadığınız sıkıntıları paylaşıp destek bekleyebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her konuyu orada rahatlıkla konuşuyoruz. Balayı yerlerinden tutun da evlendikten sonra işinize çok yarayacak yemek tariflerine kadar yüzlerce konu var. Herkes tecrübelerini aktarıyor. Aktif kullanıcıların katılımıyla da sürekli bu başlıklar çoğalıyor.

Forumun bir diğer özelliği de kullanıcılarda bağımlık yapması :) Yeni üye olanlar başta çekinse de ilk mesajı attıktan sonra gerisi geliyor ;) Sıcak üyelerimiz, moderatör ekibimiz ve ben (Seda) yeni gelen üyelerle hemen kaynaşırız :) Siz de bu güzel ortamdan eksik kalmamak için bu linke tıklayarak üye olabilirsiniz: https://gelinolmak.com/forum/

 

Üye olmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekir:

Foruma girdiğinizde karşınızda bu şekilde bir sayfa çıkar. Üye olmadan konuları okuyamazsınız, bunun nedeni sadece gelin ve gelin adaylarına ait bir dünya kurduk başka gözleri forumumuzda istemiyoruz ;) 2 butondan birine basıp üyeliğe başlayabilirsiniz.

GelinolmakForum3Şimdi Üye Ol butonuna bastığınızda aşağıdaki ekran çıkar. ‘HAYIR, ŞİMDİ HESAP OLUŞTUR’ seçeneğine tıklayıp ‘üye ol’ diyoruz:

GelinolmakForum1

Sonrasında ise üyelik bilgilerimizi doğru bir şekilde giriyoruz (kullanıcı adı girin, geçerli bir mail adresi yazmanız gerek aksi halde üyeliğinizi onaylayamazsınız, foruma giriş yapacağınız yeni bir şifre oluşturun, cinsiyetinizi belirtin, doğum tarihinizi yazın, gördüğünüz güvenlik doğrulama kodu altında bulunan kutucuğa yazın ve üyelik sözleşmesini okuduğunuzu beyan edin):

GelinolmakForum2Tüm bilgileri doldurduktan sonra ‘üye ol’ a tıklayarak başvuru işlemini kolayca yapıyoruz ;) Bu aşamada üye olamıyorsanız muhtemelen kullanıcı adını veya güvenlik kodunu doğru giremiyorsunuz demektir. Kullanıcı adları benzersiz olmalıdır. Sizden önce bir başkası istediğiniz isimle kayıt yaptırmışsa bu şekilde kırmızı bir uyarı kutucuğu görürsünüz. Belirtilen kullanıcı adı zaten mevcut olduğu için başka alternatifler denemeniz gerekir ;) Örneğin; seda ismi kullanılıyor kırmızı uyarı verdi bu yüzden; seda09, seda1990, sedagelin, sedayılmaz gibi alternatifler deneyerek size uygun ve forumda kullanılmayan ismi alabilirsiniz.  Hataları düzelttikten sonra kırmızı kutucuk görünmeyecektir.

ForumNedir5

Hataları düzelttikten sonra sayfanın en altında bulunan ÜYE OL butonuna tıklıyoruz.

 

Ardından mail adresinize göndermiş olduğumuz doğrulama mailini açıyorsunuz ve oradaki linke tıklayarak üyeliğinizi aktif hale getiriyorsunuz ;) Gelen kutunuza mail gelmediyse, spam (gereksiz) kutunuza düşmüş olabilir lütfen orayı da kontrol edin ;) Linke tıkladıktan sonra  işlem tamam, bundan sonra da başlıklarda gezip dilediğiniz gibi paylaşımlara başlayabilirsiniz ;)

ForumNedir2

Siz de bu güzel ortamdan eksik kalmamak için bu linke tıklayarak üye olabilirsiniz: https://gelinolmak.com/forum/

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

    Takipci Balonu

    Başarılı bir yazı...

    19 Aralık 2018

 
Takip Et
 
 
Popüler