BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Haftanın Gelinliği (13-19 Mayıs)

Facebook sayfamızda en beğenilen gelinliği sizler için inceledik

Seda

HaftaninGelinligi(13-19Mayis)_PosterHayallerdeki gelinliği bulmak hiç kolay değil bunu çok iyi bilirim… Ama facebook sayfamızı takip ediyorsanız her gün bambaşka tarzlarda, her zevke uyacak gelinlikler paylaşıyoruz. İçlerinden biri mutlaka size hitap edecek; seçimlerinizi kolaylaştıracaktır ;)HaftaninGelinligi(13-19Mayis)2

 
 

Her hafta olduğu gibi bu hafta da en beğenilen gelinlik modelini burada ayrıntılı bir şekilde göreceğiz. Morilee’nin tasarımlarını hep çok beğenmişimdir. Facebook sayfamızdaki tepkilere bakarsak sizler de çok beğeniyorsunuz :) Hafif kabarık, kuruklu A tipi gelinlikler ilginizi çekiyorsa ‘işte bu!’ dedirtecek bir model. Üst kısmı; klasik drapeli ve kalp yaka. HaftaninGelinligi(13-19Mayis)
 
 

Tüm albenisi etek kısmında toplanmış bu gelinliği özel kılan bir diğer ayrıntı da belindeki zarif çiçek ve fiyonk detayı. Etek kısmındaki organze 3 boyutlu çiçek detaylarıyla da tam romantik prenseslere hitap ediyor. Şık bir kır düğünü planlıyorsanız ya da fark yaratan bir gelin olmak istiyorsanız böyle üç boyutlu datayları olan etekleri tercih edebilirsiniz. Gelinlikte taş ve dantel kullanılmadan yapılan bu küçük oyunlar, farklı olmayı düşleyen gelin adayları için birebir ;)

Facebook sayfamızdan bizi takip etmek için lütfen tıklayın ;)

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler