Hakkımızda

“Gelin olmaya giden yolda en büyük yardımcınız…”

 

Ocak 2013 tarihinde kurulan internet sitemiz Gelinolmak.com, kurulduğu ilk günden itibaren gelinler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Tamamen özgün içeriğe sahip olmasının yanı sıra aktif olarak sosyal medyada yer alması ve kullanımı kolay mobil destekli tasarımı ile gelinlerin severek takip ettiği bir yer haline gelmiştir. Her geçen gün artan Facebook takipçi sayımız şu an 240 bin kişiye ulaşmıştır. Hızla büyüyen okuyucu kitlemiz sayesinde zevkle yeni yazılar üretmeye ve farklı projelerle okuyucularımızın karşısına çıkmaya devam etmekteyiz.

 

Eylül 2014 tarihinde Türkiye’nin ilk ve tek gelin dünyası forumu olan Sosyalgelinler.com, Gelinolmak.com tarafından açıldı. Sadece nişan-düğün hazırlıkları değil; alışveriş, yemek, moda, sağlık, bakım, güzellik, kültür-sanat ve hayata dair tüm konularda paylaşımların yapıldığı, sadece bayanlara özel üyelik gerektiren bir platformdur. Şu an 36.100 aktif üyeye sahip ve 245 bin mesaj ile hızla büyümekte olan sosyal bir dünyadır.

 

Eylül 2015 tarihinde T.C. Türk Patent Enstitüsü tarafından Gelinolmak markamız tescil edilmiştir. Düğün hazırlıkları, hamilelik, anne-bebek konularında akla takılan her sorunun yanıtının bulunabileceği, yeni fikirler ve önerilerle gelinlere rehber olacak içeriklerin tamamı Seda ÖZTÜRK tarafından hazırlanır.

 

Gelinolmak.com ve Gelinolmak.com/forum sitelerinin tasarım ve teknolojisi için sürekli geliştirme yapmakta olan bir ekip bulunmaktadır. Bu sayede sıradan bir içerek sitesi olmanın ötesinde son teknolojileri kullanan sayılı sitelerden biridir.

 

Gelinolmak.com üyelerinin hakkımızdaki düşüncelerini görmek için buraya tıklayınız.

 

BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

 
Takip Et
 
 
Popüler