BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Gelinlikle İç Çamaşırı Seçimi

Gelinlikle İç Çamaşırı Seçimi Nasıl Yapılmalı? Hangi gelinlikle Jartiyer, Büstiyer, Sütyen ve Gelin Çorabı kullanılır?

Seda

Gelinlik, saç, makyaj, çeyizler derken unutmamanız gereken çok önemli bir detay daha var; Gelinlikle İç Çamaşırı seçimi.

En özel gününüz için onca masraf yapıyor, en ince ayrıntısına kadar düşünüyorsunuz. En az gelinliğiniz kadar o gece iç çamaşırınızın da rahat olması düğün boyu rahat etmenizi sağlayacaktır. Bu yazı sayesinde hem vücudunuzu güzel gösterecek hem de o gece rahat etmenizi sağlayacak çamaşır çeşidini öğrenebilirsiniz… Sözü daha fazla uzatmadan detaylara geçelim mi ;)

Öncelikle düğün günü rahatınızın çok daha önemli olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Yani rahat edemeyeceğiniz bir çamaşırı sırf düğün gecesi eşinizle baş başa kalacağınız o anı düşünüp giymek zorunda hissetmeyin. Düğün günü rahat bir çamaşır giymek gecesinde değiştirip hayalinizdeki ‘seksi’ ama rahatsız bir çamaşır giyebilirsiniz.

 
 

Düğün günü giyeceğiniz iç çamaşırına karar verirken en önemli unsur gelinliğinizin şeklidir. Straples mi yoksa askılı mı? Sırtı açık mı yoksa dantel işleme ile mi kaplı? Kendinden korseli mi yoksa değil mi? Kendinden sütyenli mi yoksa değil mi? Tüm bu soruları gelinlik bakarken unutmamakta fayda var. Gelinliği seçtikten sonra ilk provaya giderken ona uygun çamaşırı da yanınızda götürmeniz gerekeceği için bir an önce doğru çamaşırı bulmak gerekir. Şimdi tüm gelinlik alternatiflerini tek tek inceleyelim…

GelinlikteCamasirSecimi2

 
 
Sayfa:  1 2 3 4 5
 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
     
    Takip Et
     
     
    Popüler