Kolay Topuz Yapımı

Kuaförden çıkmış gibi düzgün topuzlar yapmanın sırrı

Seda YAZDI

300

3

KolayTopuzYapimi_PosterSiz de benim gibi topuz yapmayı seviyorsanız bu modeli mutlaka denemenizi öneririm. Günün her anı özenle yapılmış saçları kim istemez ki? Özellikle ince telli ya da çok gür olmayan saçlara sahipseniz tam hayalinizdeki gibi bir sonuç verecek benden söylemesi ;) Örgüyle uğraşmak istemeyenler tepeden ya da enseden sade bir topuz yapabilir tamamen zevkinize kalmış :)

 
 

Fotoğraftaki topuz tokasını bujiterilerden hatta kişisel bakım ürünleri satan marketlerden bulabilirsiniz. Saçınıza uygun tonda tokayı almanızı öneririm; böylece topuzunuzdaki ufak tefek hatalar görünmeyecektir.
 
 

KolayTopuzYapimi2

 
 

BENZER YAZILAR

  1. […] pratik dağınık topuz yapımını adım adım göstereceğim. Daha önce retro dalgalı saç, kolay prenses topuzu, saçtan fiyonk yapımı yazılarına göre bir nebze daha zor görünse de 2.denemenizde mükemmel […]

    Pingback by Dağınık Topuz Nasıl Yapılır? | Gelinolmak.com on 29 Ekim 2013 at 00:04

  2. süper bir paylaşım tşkler :) ama ben kendi başıma yapamam ki saçımı :))bu bilgi düğünde başkalaına saç yaparken yarayacak tşkler :)

    Yorum by Pkz on 12 Temmuz 2014 at 10:06

  3. Aslında çok kolay evde biraz deneyin mutlaka yaparsınız ;) Ben öyle alıştım ki birkaç dakikada ayna bile kullanmadan yapıyorum :)

    Yorum by seda on 15 Temmuz 2014 at 09:35

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

ÖNCEKİ YAZI:

SONRAKİ YAZI: