BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Nişan Kombinleri-1

Aldığım nişan elbiseme nasıl bir saç daha uygun olur? Nasıl bir ayakkabı alsam? Peki ya makyajım nasıl olacak? Tek tek hepsini bu yazı dizisinde inceliyoruz

Seda

NisanKombinleri1_PosterNişan hazırlıkları yaparken abiye seçmenin dışında neyi nasıl uydursam diye düşünürdüm. Aldığım nişan elbiseme nasıl bir saç daha uygun olur? Nasıl bir ayakkabı alsam? Peki ya makyajım nasıl olacak? gibi pek çok soru arka arkaya kafamda dolaşıyordu :) Eminim pek çok gelin adayı benim gibi düşüncelere kapılıyordur :) Bu yazı dizisinde bol bol nişan kombinleri paylaşacağım, Mutlaka elbisenizin tarzına uygun detayları buradan bulacaksınız ;) Diyelim ki yine de emin olamıyorsunuz, o zaman forum’a gelin, oradan sizin elbisenize ve size en uygununa birlikte karar veririz ;)

 
 

Nişan kombinlerinden ilki yakası açık (havuz yaka, straplez veya ince askılı model olabilir) bir abiye giyeceksiniz. O halde dağınık topuz veya yarı açık saç modelleri nişan için mükemmel olacaktır ;) En güzel dağınık topuz modellerini daha önce paylaşmıştım buraya tıklayarak bakabilirsiniz. Yarı toplu bir saç düşünüyorsanız da hemen buraya tıklayarak modellere göz atabilirsiniz ;)

 

Saç aksesuarlarını kullanmayı seviyorsanız bunu da mutlaka değerlendirin, dağınık topuz ve yarı toplu saç modellerine çok yakışıyor.
NisanKombinleri1Makyaj konusunda sizin yüz yapınız çok önemli. Diyelim ki böyle pembiş bir abiye giyeceksiniz, zarif bir peri kızı olmak istiyorsunuz :) O halde ağır renklerden kaçınmalısınız. Ruj olarak kendi dudak renginizden birkaç ton koyusunu tercih edebilirsiniz. Göz yapınız renkli farları kaldırıyorsa ve profesyonel bir ele kendiniz teslim ediyorsanız o halde mor-pembe tonlarında romantik bir far tercih edebilirsiniz. Diğer bir alternatif ise kahve tonlarında doğal bir dumanlı göz makyajı yaptırmaktır. Detaylı göz-dudak makyajı için daha önce paylaştığım fotoğrafları görmek için buraya tıklayabilirsiniz ;)

 
 

Veee ayakkabı…. Ayakkabı seçiminde abiyenizin tarzı kadar üzerindeki işlemeler de son derece önemlidir. Genel olarak gümüş rengi bir ayakkabı hemen hemen tüm abiyelerinizde kullanabilirsiniz ;) Uzun vadede düşünürsek nişan için alacağınız gümüş rengi bir ayakkabıyı yarın öbür gün kına elbisenizle veya arkadaşınızın düğününde de çok rahat kullanabilirsiniz ;) ‘Ben biraz değişik bir şeyler arıyorum’ diyorsanız da yarınki paylaşacağım ayakkabıyı bekleyin çook tatlı ve yine her elbiseye uyacak bir model paylaşacağım :)

 

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
     
    Takip Et
     
     
    Popüler