BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Nişan Kombinleri-3

Aldığım nişan elbiseme nasıl bir saç daha uygun olur? Nasıl bir ayakkabı alsam? Peki ya makyajım nasıl olacak? Tek tek hepsini bu yazı dizisinde inceliyoruz

Seda

NisanKombinleri3_PosterSizlerden gelen istekler doğrultusunda bol bol nişan kombinleri paylaşmaya devam ediyorum ;) Bu yazı dizisine baktıkça hangi elbiselerle ne tarz detaylar kullanmalı, ayakkabı, saç-makyaj önerileri gibi birçok ayrıntı hakkında kafanızda bir şeyler şekillenecektir diye düşünüyorum. Diyelim ki yine de emin olamıyorsunuz, o zaman forum’a gelin, oradan elbisenize ve size en uygun detaylara birlikte karar veririz, forum’a üye olmak için buraya tıklayarak geçiş yapabilirsiniz ;)

 

Bu abiyeye bayıldım :) Çok zarif, kraliyet ailesinden kopup gelmiş bir havası var, siz ne dersiniz? Böyle kibar (düz kesim) bir abiye tercih edecekseniz soft renkli kumaşlar çok şık duracaktır.

NisanKombinleri3

Böyle zarif bir prenses olmak için enseden topuz modelleri yerinde bir seçim olacaktır ;) Özellikle yine kibar saç aksesuarlarıyla birlikte yapılan enseden topuzlar çok şık görünmenizi sağlayacaktır. Enseden topuz modellerine göz atmak isteyenler buraya tıklayarak modellere bakabilir ;)

 
 

Nişan için elinize küçük bir buket almaya ne dersiniz? Yapay çiçekler yerine canlı çiçeklerden minik bir buket yaparak şıklığınızı tamamlayabilirsiniz ;) Süsleme yaparken elbisenizin kumaşından bir parça ayırarak fiyonk yapabilir veya bu fotoğrafta olduğu gibi şık bir broş çok hoş olacaktır.

Ayakkabı konusunda gold-pudra uyumu çok güzel oluyor. Ama siz yakıştırmıyorsanız gümüş rengi, ten reni, siyah veya ekru gibi renkleri tercih edebilirsiniz ;)

 
 
 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler