BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Nişan Kombinleri-4

Aldığım nişan elbiseme nasıl bir saç daha uygun olur? Nasıl bir ayakkabı alsam? Peki ya makyajım nasıl olacak?

Seda

NisanKombinleri4_PosterNişanda nasıl bir abiye giyeceğinizi seçtiniz, peki ya nasıl kombinleyeceğiniz konusuna karar verdiniz mi? Karar veremediyseniz yalnız değilsiniz, üzülmeyin :) Çoğu gelin adayının yakalandığı ‘kararsız gelin sendromu’na hoş geldiniz :) İşin şakası bir yana, bu elbiseye nasıl bir saç yaptırsam, nasıl bir makyaj yaptırsam, ayakkabı ne renk olsa diye düşünüp durmakta haklısınız :) Bu çok özel bir gün ve en özenli şekilde hazırlanmak istiyorsunuz. Öncelikle bu yazıyı okurken ‘stres yapacak bir şey yok!’ diye bağırın ve derin bir nefes alın! Hazırsak birkaç güzel öneriyle devam edelim ;)

 

Daha önce Nişan Kombinleri-1, Nişan Kombinleri-2, Nişan Kombinleri-3 yazılarında farklı tarzda abiyeleri ne şekilde tamamlayabileceğimizden bahsetmiştim. Bu seferki kombinimiz biraz daha cici-bici diye tabir edebileceğimiz şeker prensesleri için ;)

 
 

Bu yazıda sizler için 3 boyutlu çiçekleri bulunan, prembe ve kabarık bir abiye seçtim. Bu yılın gelinliklerinde de son derece moda olan üç boyutlu işleme tekniği ile yapılmış abiyeler de oldukça hoş ;) Siz de benim gibi bu tarz detayları seviyorsanız abiyenizi seçerken mutlaka böyle bir detaya yer verin ;)
NisanKombinleri5

Pembe elbiseye pembe ayakkabı genelde önermesem de böyle şeker pembesi bir elbise bebek pembesi bir ayakkabı ile tamamlanabilir ;) Cici-bici bir abiye seçip ağır ve seksi ayakkabılar giymek ne kadar uyumsuzsa, ağır abiye/gelinlikler ile de cici-bici bir ayakkabı giymek o denli uyumsuzdur. Bu yüzden düğün veya nişan hazırlıkları yaparken ‘her şeyden bir parça olsun’ demek yerine genel tarzınıza uyacak detayları bir araya getirmeye özen göstermenizi öneririm.

 
 

Makyaj konusuna gelince… Ne kadar sade o kadar güzel sözünü burada da tekrarlıyoruz ;) Pembe ruj teninize yakışıyorsa elbette abartı olmamak koşulu ile kullanabilirsiniz, onun dışında daha dudak tonlarında renkleri tercih ederek o özel gün için hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz ;)

 
 

‘Yok ben yine de emin olamıyorum, nişan kombinime yardımcı olur musunuz?’ diyorsanız da buyrun Forum’a üye olun ve oradan paylaşın; ben ve diğer gelinler size en güzel önerileri yapalım ;) https://gelinolmak.com/forum/

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler