BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Parfümünüzün Daha Kalıcı Olması İçin Öneriler

Parfümünüzün daha kalıcı olması için yapmanız gerekenler

Seda

Servet harcamadan kalıcı bir parfüme sahip olmak herkesin hayalidir :) Yapılan çalışmalarda parfümü doğru bir şekilde kullandığımızda çok daha kalıcı bir koku elde edebileceğimiz görülmüş. Doğru uygulamayla sizinle özdeşen, kalıcı ve etkili bir kokuya sahip olabilirsiniz. İşte parfümünüzün daha kalıcı olması için yapmanız gerekenler;

 
 

– Banyodan çıktıktan sonra, kıyafetlerinizi giymeden önce mutlaka birkaç fıs parfümünüzden sıkın. Nemli tene sıkılan parfüm çok daha kalıcı olacaktır.

– Saçlara parfüm sıkmak kokunuzun uzun süre kalıcı olmasını sağlasa da saçlarınızı kurutabilir. Bu yüzden alkol içeren bir parfüm kullanıyorsanız; önce fırçanıza parfümü sıkıp daha sonra o fırçayla saçlarınızı tararsanız saçlarınıza daha az zarar verirsiniz.

 
 

– Parfümü nabız bölgelerinize sıkarak daha uzun süre etkileyici kokabilirsiniz. Bu bölgeler; el ve ayak bilekleri, boyun, dirsek içi, dizlerin arkasıdır.

DahaKaliciParfumOnerisi2

– Parfümünüzü sıkmadan önce sıkacağınız bölgeye klasik vazelin sürün. Kremlenmiş bölgeye sıkılan parfüm, normal tene göre çok daha kalıcı olacaktır.

 
 

– Parfümünüzü serin ve kuru yerlerde saklarsanız daha uzun süre ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Özellikle banyo gibi nemli yerlerde saklamamaya özen gösterin.

DahaKaliciParfumOnerisi

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler