BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Prenses Topuz Modelleri

Düğün günü şık ve gösterişli olmak isteyen gelin adaylarının çok beğeneceği tepede prenses topuz modelleri ve topuzunuza karar verirken bilmeniz gerekenler

Seda

2014PrensesTopuzModelleri_PosterÜlkemizde birçok gelin adayı prenses topuz modellerini tercih ediyor. Bunun en önemli nedeni sanırım hem şık ve görkemli durması hem de gece boyu bozulmadan-dağılmadan sabit kalması olsa gerek :) Eee malum gelin dediğin azıcık gösterişli olacak değil mi ama :)) Zaten yüzünüze de yakışıyorsa mutlaka yaptırın, benim de gelinlikle çok yakıştırdığım bir tarz.

 
 

Gelelim hangi yüz tiplerine bu model daha fazla yakışır, hangi makyaj daha hoş olur, hangi saç aksesuarları ve duvak kullanılır sorularının cevaplarına…

Sayfa:  1 2 3 4 5 6 7
 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

  MÜZEYYEN

  admineciğim öcelikle size mutluluklar diliyorum.bu fotoğrafı görsellerden mi aldınız.gelindeki taca bayıldım.nereden temin edebilirim acaba.

  06 Temmuz 2014

  MÜZEYYEN

  admineciğim öcelikle size mutluluklar diliyorum.bu fotoğrafı görsellerden mi aldınız.gelindeki taca bayıldım.nereden temin edebilirim acaba.

  06 Temmuz 2014

   seda

   Çok teşekkür ederim :) Evet bu saç modelleri sizlere örnek olabilmesi için farklı kuaförlerin, moda sitelerinin sayfalarından alınıyor. Bu nedenle aksesuarların bilinen bir markası yok. Umarım aradığınızı bulursunuz ;)

   15 Temmuz 2014

 
Takip Et
 
 
Popüler