BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Rujunuzdan Kişilik Analizi

Rujunuzdan Kişilik Analizi; rujunu kullanırken oluşan şekli söyle sana kim olduğunu söyleyelim

Seda

Keyifli bir konuyla herkese merhaba! Ruj kullanırken kişiliğiniz hakkında ipuçu verdiğinizi biliyor muydunuz? İşte rujunuzdan kişilik analizi için 5 temel kullanım şekli, 5 farklı karakter, Siz kaç numarasınız? Rujunuzdan kişilik analizi ile kişilik tahmini için rujlarınızı karıştırın ve hangi şekle uyuyorsunuz, yazılanlar size uyuyor mu hemen göz atın ;)

RujAnalizi1

1- Güçlü Kadın–> Ruju bir tarafa doğru açılı biten kadınlar; kendine güvenen, kararlı, vicdanlı ve gözü kör aşıklardır. Enerjik ve hayalperest yapıları sayesinde karşısına çıkan her engeli aşarlar. Arkadaşcanlısı ve hafızası kuvvetlidir.

 

2- Korkusuz Kadın–> Her iki tarafından eşit açıyla kullanılmış ruja sahiptirler. Cesur, yaratıcı, neşeli ve güçlü kadınlardır.

 
 

3- Süper Kadın–> Ruju kullandıktan bir süre sonra yuvarlak olan kadınlardır. Yumuşak huylu, anaç, uyumlu, becerikli kişilerdir. Mükemmel bir aşçı, iyi bir eş, kendinden fedakarlık ederek çocuklarına ömrünü veren bir annedir.

 

4- Arkadaş Canlısı Kadın–> Ruju bir süre sonra küt-düz bir hal alan kadınlardır. Doğuştan kuralcı bir yapıya sahip, iyi bir dinleyici, arkadaşlarına fikir veren aklı başında kişidir.

 

5-  Duygusal Kadın–> Ruju hafif bir çukur olarak aşınan kadınlar; hassas, alıngan ve düşüncelidirler. Cana yakın oluşu yüzünden zaman zaman hayal kırıklığına uğrar.

 
 

Rujunuzdan Kişilik Analizinde siz hangi numara çıktınız? Yazılanlar uyuyor mu? Haydi gelin hemen yazının altında sağ alt köşede bulunan “Forumda Tartış” butonuna tıklayın, üye değilseniz üye olun (ücretsiz sadece bayanlara özel ve mail adresiniz ile üye olabilirsiniz daha ne olsun :)) Üyeyseniz de hemen paylaşın, forumda buluşalım  ?

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler