BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Seda’nın Seçimi: Clinique Pop Ruj

Seda'nın Seçimi köşesinde bu sefer Clinique Pop serisinden favorim olan Mocha Pop'u birlikte inceleyeceğiz ;)

Seda

Seda’nın Seçimi Köşesinden Herkese Merhaba :)
Yaz boyu bu köşeyi ihmal ettiğimize göre Sonbahar’ın gelişiyle bunu telafi etmeliyiz ;) Bu yazıda sizlere tam Sonbahar-Kış aylarında kullanmayı çok sevdiğim Clinique Pop Ruj’dan bahsedeceğim.  Dudaklara hem renk veren hem de dudak bazı olarak kullanılabilen bir ürün. Geçen yıl bol bol reklamlarını görmüşsünüzdür mutlaka. Açıkçası renkli kozmetikte çok tercih ettiğim bir marka değildi Clinique, bir şans verip geçen kış Yılbaşı indirimde kaptım bir tane :)

 
 

cliniquepopruj
Clinique Pop Serisinde 24 farklı renk var. Bendeki 17 numara Mocha Pop. Kahve-nude tonlarında. Her renk makyajla rahatlıkla kullanırım diye almıştım, çantaya atıp zor anlarda kullanmalık yani :) Yok gibi değil, dudakta hafif bir kızıllık oluyor. Tasarımı son derece sade, alt kısmı rujunuzun renginde üst kısmı metal. Rujun renginin dışarıdan belli olması fikrini çok seviyorum, birkaç tane ruj aynı ortamda duruyorsa her seferinde kapağı açıp bu hangisiydi diye bakmak veya ters çevirip altındaki renk koduna bakmak zor oluyordu :)

cliniquepopruj2

Tek kat elime sürdüğümdeki halinden anlaşılacağı gibi kremsi yapıda ve yarı ıslak bitişli. (Not: Dudaktaki duruşunu da en kısa zamanda ekleyeceğim). Hem renk açısından hem de nemlendirici özelliği nedeniyle bu ruju Sonbahar-Kış aylarında kullanmaya bayılıyorum. Uzun süre kalıcı olması da bir diğer beğendiğim yanı. Söylendiği gibi gün boyu kalıcılık beklentiniz varsa olmasın çünkü o kadar uzun süreli bir kalıcılığı deneyimlemediğimi objektif olarak söyleyebilirim. Dudaklarda çizgiler arasına dolmuyor, uzun süre kalıcı, pigmentasyonu başarılı. İndirimden alınırsa fiyatının hakkını veren bir ürün diyebilirim.

cliniquepopruj3

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler