BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Selda ve Mahsun’un Düğün Hikayesi

Cıvıl cıvıl tazecik bir gelinle düğün hazırlıkları hakkında keyifli bir röportaj yaptık

Seda

Gelinolmak.com’un güzel gelin adaylarına fikir vermesi için; düğün-nişan yapan çiftlerimizle röportaj yapıp seçimleri üzerine konuşmaya devam ediyoruz :) Bu sefer güler yüzlü tazecik bir gelin olan Selda hanımla nasıl bir süreç yaşadıklarını konuştuk. Birbirine çok yakışan bu güzel çiftin fotoğraflarını görür görmez çok beğendim ve sizlerin de onları tanımasını istedim :) Selda hanım ve Mahsun bey’in aşkları fotoğraflarına da yansımış (Hemen bir Maaşallah diyelim). Tabii bunda fotoğrafçının önemini de atlamamak gerekir. Gelinimizi gördüğünüzde siz de ne kadar zevkli olduğunu anlayacaksınız nişan elbisesi, saç-makyaj ve diğer ayrıntılarla tek tek ilgilenmiş ve sonuç harika olmuş :) Bunun dışında gelinlik-damatlık uyumunu da es geçmeyelim genelde beyaz damatlık çok riskli bir seçimdir. Ama ton ve model olarak son derece modern bu damatlık benden tam puan aldı. Bu samimi röportaj için Selda hanıma çok teşekkür ederim ve kocası hatta gelecekteki bebişleriyle huzuur dolu güzel bir hayat dilerim :)

 
 

SeldaMahsunDugunHikayesi

Ben Selda :) 21 yaşındayımm, 3 aylık evliyim, çalışmıyorum aksama kadar evde kocişimi bekliyorum:) Gezmeyi tozmayı, kendime bakmayı ve en çok da alışveriş yapmayı severim. Tabii bunların yanı sıra evimi çok seviyorumm ve evde zaman geçirmek çok iyi geliyor bana.

Benim arkadaşım eşimin dayısıyla evleniyordu :) Onların düğününde birbirmizi görüdük fakat hiç konuşmadık. Taa ki 3 ay sonraya kadar… Msn’den eklemişti beni; öyle tanıştık, görüştük ve anlaştık, tarih 12.09.2008 di ☺SeldaMahsunDugunHikayesi2

Düğün hazırlığımız 1 sene kadar sürdü. Zaten yüzükler takılmadan önce 4 yıllık bir geçmişimiz var; kendimizi hep bir hazırlıkta hissediyorduk. 4 kasım 2012 sözümüz oldu. 30 mart 2013 nişanımız, 30 haziran 2013’te de düğünümüz oldu :)

Yıllarca beklediğimiz bir gündü zaten biran önce olsun istiyoduk. En büyük destekçilerimiz ailerimiz de arkamızdaydı herzaman. Hepbirlikte güzel bir akşam yemeği sonrası böyle bir ortak karar aldık; o büyük gün 30 haziran olmalı dedik :)

 
 
Sayfa:  1 2 3 4 5 6
 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler