BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Yatak Odası Mobilyalarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelinolmak.com gelinleri sadece görüntüsü değil işlevi de ideal olan mobilyaları tercih edebilsin diye Yatak odası mobilyalarında dikkat edilmesi gerekenler listesi hazırladık!

Seda

Düğün sezonu yaklaşıyor, bir yandan hazırlıklarla ilgilenirken diğer yandan binbir kararsızlıkla evinizin eşyalarını seçmeye çalışıyorsunuz. Bu seçimler sırasında muhtemelen ilk kez ciddi anlamda mobilya alacak olmanın verdiği bazı tecrübesizlikler yapılabilir. Gelinolmak.com gelinleri önceden bilgi sahibi olsun, sadece görüntüsü değil işlevi de ideal olan mobilyaları tercih edebilsin diye Yatak odası mobilyalarında dikkat edilmesi gerekenler listesi hazırladık.

– Yatak odasında sürgülü kapaklı gardıroplar kapaklı olanlara göre daha şık durur. Dezavantajları ise şöyledir; açıp kaparken aynada parmak izi olması, bir taraf açıkken diğer tarafın beklemek zorunda kalması ve açıp kaparken gürültü yapması. Sürgülü dolaplarda eşler aynı anda giyinemez birbirini beklemek zorunda kalır.

 
 

– Kapaklı dolaplar 4, 5 veya 6 kapaklı olarak çeşitli boyları vardır. Odanın büyüklüğüne göre ideal kapak sayısı seçilebilir. Sürgülü dolaplar ise genellikle 6 kapaklı bir dolap büyüklüğündedir.
– Açık renk mobilya her daim odayı daha ferah ve geniş gösterir. Koyu renk mobilyalar ise daraltır, küçük bir odaya sahipseniz koyu renk mobilyalardan kaçınmakta yarar var.
– Fazla girintili çıkıntılı, bol aynalı modeller temizlik açısından sizi zorlayacaktır. Yatakodası mobilyalarında düz ve modası geçmeyecek tasarımlara yönelmekte fayda var.
-Yatak seçiminde köşeli modeller küçük ev kazalarına sebebiyet verebilir bu yüzden daha yuvarlak hatlı yatak odası mobilyaları daha kullanışlı olacaktır.
– Yatak başı seçimi önemlidir. Kumaş yatak başları temizlik bakımından istediğiniz sonuca ulaşmanızı engeller. Toz tutar ve yattığınız yerin hemen yanında sürekli o tozu solumanıza neden olur. Bu yüzden deri yatak başları hem temizlik hem de şık duruşu ile en ideal yatak başı modelidir.
 
 

Sayfa:  1 2
 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

    Gökçe

    Yatak başı çok mantıklı ya hiç aklıma gelmezdi çok teşekkürler

    07 Mayıs 2018

 
Takip Et
 
 
Popüler