BURÇLAR

Koç Burcu

Koç

Boğa Burcu

Boğa

İkizler Burcu

İkizler

Yengeç Burcu

Yengeç

Aslan Burcu

Aslan

Başak Burcu

Başak

Terazi Burcu

Terazi

Akrep Burcu

Akrep

Yay Burcu

Yay

Oğlak Burcu

Oğlak

Kova Burcu

Kova

Balık Burcu

Balık

 

SON YAZILAR

 

EN POPÜLER

 

SOSYALGELİNLER

Yeni Trend: Yüzük Selfiesi

Yükselen yüzük selfiesi trendine siz de katılın. Adım Adım mükemmel yüzük selfiesi nasıl çekilir rehberi

Seda

Son yıllarda sosyal medya kullanımımın artmasıyla birlikte yeni yeni “düğün” gelenekleri de hayatımıza dahil olmaya başladı. Yükselen son trend ise yüzük selfiesi. İster müthiş bir evlenme teklifi eşliğinde almış olun isterseniz nişan sonrası alyansınızla birlikte takmış olun ister pırlanta ister zirkon isterseniz sadece alyans olsun hiç farketmiyor. Her yüzük özeldir, anlamı güzeldir. Siz de bu akıma ayak uydurun, yüzüğünüzü göstereceğiniz en güzel selfie için dikkat etmeniz gerekenler:

 
 

1- Tırnaklar
Yüzük selfiesinin en önemli noktası bakımlı el ve tırnaklar. Acele etmeyin, hazırlıksız yakalandığınızı düşünüyorsanız manikürünüzü yaptırıp/yapıp o şekilde selfie çekin. “Bu anın heyecanını kaçıramam hemen çekmem gerek diyorsanız tırnaklarınızı gizleyerek de doğru pozu verebilir, aynı etkiyi yaratabilirsiniz ;)


2- Doğru Işık Her Şeydir
Evde, loş bir ortamda çekilen yüzük fotoğrafları yeterli derinliği sağlamaz. Açık havada hem elleriniz hem de yüzüğünüz daha güzel çıkacaktır. Unutmadan, kapalı bir mekanda olabilirsiniz hiç sorun değil açık hava etkisini vermek için pencere önüne geçmeniz bile yeterli ;)


3- Kompozisyon Önemli
Veya fona evlilik teklifini yapan yakışıklınızı kadraja dahil ederek daha romantik bir kare yakalayabilirsiniz.


4- Nefes Kesici Bir An
Mutluluktan uçuyorsunuz! Farklı bir ortam yakaladınız kaçırmayın, mükemmel bir selfie için tam zamanı…


5- Poz Vermiyormuşcasına
Evet herkesin gözüne sokmama gerek yok hafifçe gözüksün” diyenlerdenseniz o zaman bu mutluluğu daha doğal pozlarla paylaşabilirsiniz.


6- Efektler Kullan
En kötü çekilmiş fotoğrafı bile birkaç efekt ve ışık oyunuyla son derece güzel hale getirebilirsin. Yukarıdakilerin hiçbirini yapmasan bile birkaç dokunuş yeterli olacaktır ;)


 
 

7- Hashtag: gelinolmak, gelinolmakselfie
Son olarak sen de yüzük selfiesi çek, fotoğrafını gelinolmak hashtagiyle paylaş, gelinolmak.com’u instagramdan takip et ve bizleri de etiketle. En güzel selfie fotoğrafını seçeceğiz, bizden sürpriz bir hediye kazanma şansını yakala! Detaylar gelinolmak.com instagram adresinde yayınlanacak, buraya tıklayarak ttakip edebilirsin ;)

 
ÖNCEKİ YAZI SONRAKİ YAZI
 
YORUMUM VAR FORUMDA TARTIŞ
 

BENZER YAZILAR

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 
 
Takip Et
 
 
Popüler